Angry Birds Space

Angry Birds Space 2.2.1

Wściekłe Ptaki w Kosmosie!

Zalety

  • Nowa sceneria
  • Kosmiczne prawa fizyki
  • Ulepszona grafika

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Angry Birds Space to najnowsza gra z serii o wściekłych ptakach na telefony Android. Tym razem akcja przenosi się w przestrzeń kosmiczną, gdzie mają zastosowanie inne prawa fizyki niż na Ziemi. Jeśli lubisz kosmiczne wyzwania, pobierz Angry Birds Space.

Nasi bohaterowie znani z poprzednich części Angry Birds, w niezwykłych okolicznościach, przenoszą się do przestrzeni kosmicznej. Okazuje się, że nawet tam istnieją świnie, złodzieje jajek. Zarys zasad gry pozostał niezmieniony. Musimy katapultować ptaki, aby zniszczyć świnie. Tym razem nie obowiązują nas ziemskie, a kosmiczne zasady fizyki. Gra jest przez to o wiele ciekawsza, ale też trudniejsza.

Poza zmianą scenerii, wielką nowością w Angry Birds Space na Android jest odświeżona grafika. Zarówno sceneria, jak i ptaki zostały odwzorowane w 3D i całość wygląda o wiele lepiej niż oryginalne Angry Birds. Co prawda na pierwszy rzut oka wielkich różnic nie widać, ale odpalenie po sobie oryginalnych Angry Birds i wersji Space jest miażdżące dla pierwowzoru.

Angry Birds Space na Android zostały dostosowane zarówno dla początkujących graczy, jak i dla ekspertów. Normalne poziomy nie są zbyt trudne i przeznaczone dla początkujących oraz młodszych graczy, choć i ptasi eksperci nie będą się przy nich nudzić. Dla nich przygotowano jednak strefę Danger Zone, z piekielnie trudnymi planszami. Niestety za dostęp do Danger Zone, trzeba dodatkowo dopłacić.

W Angry Birds Space możemy również odnajdywać złote jaja. Dają one dostęp do bonusowych poziomów, utrzymanych w konwencji kultowych gier. Ścieżka dźwiękowa gry także czerpie pełnymi garściami z klasyki gier video oraz filmów science fiction.

Angry Birds Space na Android to świetna gra. Jeśli znudziły Wam się już Angry Birds, to mimo tego zostaniecie wciągnięci przez kosmiczne ptaki i stracicie dużo czasu. Jeśli jesteście początkującymi graczami, to tym bardziej gra Angry Birds Space będzie się Wam podobać.

10 nowych poziomów 20 nowych poziomów związanych z Marsem i łazikiem Curiosity Nowe ukryte poziomy, odblokowane, gdy znajdziemy marsjańskie pojazdy Nowe poziomy na zalanych wodą planetach

Zmiany

  • 10 nowych poziomów 20 nowych poziomów związanych z Marsem i łazikiem Curiosity Nowe ukryte poziomy, odblokowane, gdy znajdziemy marsjańskie pojazdy Nowe poziomy na zalanych wodą planetach
Angry Birds Space

Download

Angry Birds Space 2.2.1

Opinie użytkowników o Angry Birds Space